2. Grup

Saat Ev Sahibi Deplasman Sonuç Açıklama
13:00 Esenyurt Kartalspor Anadolu Esenyurtspor (Esenyurt Bld) 0 – 3 h (Kartalspor maça çıkmadı)
14:00 Ovayenicespor Esenyurt Acarspor (İzzettin) 1 – 0  
15:00 Esenyurt Örnek İ.Y. Arnavutköyspor (Esenyurt Bld) 2 – 4  
16:00 Gümüşpınar Subaşıspor (İzzettin) 0 – 7  
16:00 Tem Terkos Ormanlı Köyü SK (Terkos) 2 – 1  

 

4. Grup

Saat Ev Sahibi Deplasman Sonuç Açıklama
12:00 Alemdarspor Poligon Fethiyespor (Gazi Mahallesi) 2 – 0  
16:00 Gençosmanspor Seyrantepe Ofspor (Albayrak Suni) 2 – 3  
16:00 Şenlikköy Gençlerbirliği Sarıyer Madenspor (Şenlikköy) 4 – 0  
16:00 Eroğluspor Sarıyer FSM (ZB Hasan Doğan) 3 – 2  

 

6. Grup

Saat Ev Sahibi Deplasman Sonuç Açıklama
16:00 Öz Yavuz Selimspor Ateştuğlaspor (İBB Esenler) 7 – 3  
16:00 Mecidiyeköy Tayfunspor Altınyıldızspor (Seyrantepe) 5 – 2  
16:00 Yeni Ortabayırspor Zekeriyaköyspor (Yahya Kemal) 3 – 2  
16:00 Şehreminispor Damlaspor (Namık Sevik) 1 – 1  

 

8. Grup

Saat Ev Sahibi Deplasman Sonuç Açıklama
11:00 Aslantepe Kemerburgazspor (Sadabad) 5 – 4  
12:00 CFS Bağcılarspor Altınokspor (Mahmutbey) 1 – 5  
13:00 Cankurtaranspor Gedikpaşaspor (Fatih Mimarsinan) 1 – 1  
15:00 Yeşildirekspor İstanbul Sivasspor (Fatih Mimarsinan) 3 – 0 h (Sivasspor sahaya çıkmadı)
16:00 Tepebağ Kültürspor Esenler Turgutreis SK (Merkezefendi) 11 – 0  

 

10. Grup

Saat Ev Sahibi Deplasman Sonuç Açıklama
12:00 Selvispor Sanayi Mahallesi SK (ZB Hasan Doğan) 5 – 0  
16:00 Göktürk Sarayspor Göktürkspor (Göktürk) 0 – 3  
00.00 Beştelsizspor Gürzaferspor 3 – 0 h  
00.00 Kentyıldızspor Güngören Doğuşspor 3 – 0 h  

 

12. Grup

Saat Ev Sahibi Deplasman Sonuç Açıklama
14:00 Güneşlispor Ayazağa Esenspor (Mahmutbey) 8 – 2  
16:00 Avcılar 1903 SK Altınaslarspor (Avcılar Atatürk) 4 – 1  
16:00 Muratpaşaspor Yeşil Ilgazspor (Bayrampaşa Bld) 2 – 1  
00.00 Bayrampaşa Doğanspor Samatyaspor 3 – 0 h  

 

14. Grup

Saat Ev Sahibi Deplasman Sonuç Açıklama
14:30 Özataşehirspor Küçükbakkalköyspor (İdealtepe) 2 – 5  
15:00 Şilespor Küçüksu Yeni Mahalle SK (Şile) 8 – 2  
15:30 Maltepe Fındıklıspor Kavakpınarspor (Başıbüyük) 2 – 1  
16:00 Erenköy Gençlikspor Batı Ataşehirspor (Yenisahra) 0 – 2  

 

16. Grup

Saat Ev Sahibi Deplasman Sonuç Açıklama
14:00 Beykoz Elmalıspor Selami Ali Yeşilsaha SK (Paşabahçe) 3 – 0  
15:00 Balkan Yeşilbağlarspor Ataşehir Yoncaspor (Kartal Yunus) 2 – 1  
15:00 Doğangüneşspor TED İstanbul Koleji (Selimiye) 0 – 5  
16:30 Pendik Yenişehir Kartalları SK Girne Gençlikspor (Çamlık) 1 – 4  
17:00 Atlasspor Ataşehir Arenaspor (Alemdağ) 9 – 0  

 

18. Grup

Saat Ev Sahibi Deplasman Sonuç Açıklama
14:30 Üsküdar Salacakspor Feneryoluspor (Çakmak) 1 – 1  
15:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü Tunusbağıspor (Dolayoba) 0 – 1  
16:00 Çiğdemspor Harb-İşspor (Paşabahçe) 3 – 2  
16:30 Sultan Mehmed Hanspor Pendik Doğanspor (İdealtepe) 2 – 1  
00.00 İcadiyespor Rüzgarlıbahçespor 3 – 0 h  

 

 

Kaynak: http://yerelfutbol.com/2-amator-lig-22-nisan-2018-pazar-programi